tasarim59

korhan plastik | poşet

  ŞİRKET PROFİLİ

   1979 yılında çalışma hayatına Volkan Ticaret olarak başlayan firmamız, 2005 yılı son çeyreğinde KORHAN PLASTİK SAN. İÇ ve DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. olarak hizmet vermeye başlayarak,hızlı ve kalıcı bir değişim sürecine girmiştir.Bir aile şirketi olmanın sağladığı avantajları tam anlamıyla kullanarak,görev-yetki dağıtımını yapmış;kurumsallaşma yolunda ilk adımlarını atmıştır.Kurucumuz Sayın ZEKİ DEMİRKOL  önderliğinde,çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.

   Bunun yanı sıra genel müdürümüz Sayın M.VOLKAN DEMİRKOL ve genel müdür yardımcısı Sayın KORHAN DEMİRKOL firmamızı yarınlara taşıma yolunda emin adımlarla çalışmalarına devam etmektedirler.

   Amacımız gelişen teknolojiyi takip ederek,"EN İYİSİNİ ÜRETME "mantığını sürdürmek yatırımlarımızın devamlılığını sağlamaktır.

   Korhan Plastik'in kalite politikasının başında müşterilerinin beklentilerine ve standartlara uygun ürünü yada hizmeti sunmak gelir. Bunun yanı sıra çalışanlarına en iyi desteği vererek çalışmalarını en iyi ve maksimum seviyede tutmak gelir.

   Korhan Plastik en kaliteli hammaddeleri çağdaş üretim teknolojilerini kullanarak işleyerek, siz müşterilerimize modern dizayn anlayışı ve en ekonomik fiyatlar ile kaliteli ambalaj malzemeleri üretmektedir.

   Kaliteli üretimi ve satış politikasıyla Korhan Plastik bugün sektöründe ve bölgesinde önemli bir yer edinmiştir. Çağdaş ve özverili hizmeti bir ilke haline getirmiş olan Korhan Plastik bu ilkesini her zaman koruyacaktır.

   Müşteri memnuniyeti ilgi odağımız ve sözümüzdür. Çünkü kıymetli müşterilerimiz en iyi hizmete layıktır.Yola çıktığımız andan itibaren bizlerden desteklerini esirgemeyen  değerli iş ortaklarımıza;müşterilerimize,ve en büyük emeği sarfeden kıymetli çalışanlarımıza buradan teşekkürü bir borç biliriz...

 
Korhan Plastik Sanayi İç ve Dış
Ticaret Ltd. Şti.

Adres  : 100.Yıl Sanayi Sitesi 11/A Blok No:9 Tekirdağ   |   Telefon :  0 533 023 59 59

web tasarım 59